ריהוט יוקרתי

לעצב את הבית עם ריהוט יוקרתי

כשאומרים ריהוט יוקרתי מתכוונים לכל סוגי הרהיטים המעוצבים בקו יוקרתי. אנשים המחפשים ריהוט יוקרתי רוצים למעשה ריהוט לא רגיל, ריהוט בעל סגנון אלגנטי המשדר יוקרתיות.  
בתחילת  דרכנו בעולם הריהוט התמקדנו בייבוא רהיטים מעץ רוזווד.
מחירי רהיטי הרוזווד טיפסו עם השנים, והיום אנו מייבאים רהיטי עור יוקרתיים, מעור משובח.

עץ רוזווד

עץ הרוזווד הינו עץ חזק ועמיד הגדל בדרום מזרח אסיה. עץ הרוזווד משמש לבניית רהיטים עוד מתקופת הקיסרים הסיניים שגילו אותו וייצרו ממנו רהיטים לארמונות הקיסרים. רהיטים הבנויים מעץ רוזווד הינם בעלי תוחלת חיים ארוכה ומשמשים את הלקוחות לאורך שנים. העץ עמיד בפני נזקים וקל לתחזוקה, שהגימור המיוחד שלהם שומר על העץ מפני נזקי הזמן.

רהיטים יוקרתיים – עמידות לאורך זמן

כאשר בוחרים רהיטים יוקרתיים חשוב מאוד לשים לב לעמידות הרהיטים. כמובן שלא הייתם רוצים לרכוש רהיט יוקרתי אותו תצטרכו להחליף שוב בעוד מספר שנים. חברת רוזווד ריהוט קלאסי מתחייבת לספק לכם רהיטים יוקרתיים בעלי עמידות לאורך זמן שיוכלו לשמש אתכם ללא חשש של בלאי ושחיקה מהירה ועל כך יעידו אלפי לקוחות של רוזווד לאורך שנים.
כאשר רוכשים ריהוט יוקרתי חשוב להקפיד על איכות הריהוט ולא רק על המראה החיצוני שלו. יש צורך לבדוק את חוזק הריהוט , טיב ואיכות החומרים, רמת הגימור והעמידות של הרהיט. רהיט אמור להחזיק מעמד לאורך שנים.

יש המעדיפים ריהוט בסגנון עתיק, כזה שמשחזר את ההיסטוריה של פעם . יש שאוהבים ריהוט אנגלי קלאסי או ריהוט סיני מסורתי, יש כאלו המתחברים לתרבות היפנית ואוהבים את הסגנון היפני ויש שמעדיפים ריהוט יוקרתי מודרני ועכשווי.  
יש לבחור את הסגנון האהוב.
לוודא שהקניה נעשית בחברה אמינה וותיקה.
לוודא שהרהיט מיוצר מחומרים משובחים וברמת גימור גבוהה.
 ברוזווד מגשימים חלומות לאוהבי הריהוט הקלאסי, לאוהבי רהיטי עור עם ניחוח של פעם.

אם חשוב לכם לרהט את הבית קצת אחרת, לתת לבית מראה של חו”ל , להכניס יוקרתיות ואלגנטיות לעיצוב הבית – צרו קשר עכשיו עם חברת רוזווד. אנחנו מבטיחים לכם שירות מסור מכל הלב!

    לחצו וצפו בכל מבצעי החודש!  >>FURNITURE SALE