phone number
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-9624274
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
רוזווד ריהוט סיני קלאסי בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיצד תשלבו כיסאות מודרניים עם עיצוב קלאסי

 
 
עיצוב ושדרוג מראה הבית מבוצע אחת לתקופה בין אם בשל עבודות שיפוץ או בטרם כניסה לבית חדש.
בין שלל האפשרויות לביצוע ישנן כמה פעולות אשר תוכלנה לשפר מאוד את התפקוד היומיומי וכמובן לשפר את המראה של האזור המתעצב לו. הוספת פריטי ריהוט שונים בהחלט מסוגלת לעשות את ההבדל בהיבט זה. כסאות מודרניים יתנו את הטון ויותירו רושם עמוק אצל כל אורח אשר יפקוד את ביתנו. כמובן כי הם יחויבו להתאים עצמם לשולחן פינת האוכל שיימצא מולם אך לא רק. כיום ניתן למצוא כסאות מודרניים שלאו דווקא תואמים במדויק האחד לשני והדבר החשוב לנו יהיה כמובן ביצוע התאמות נכונות ומדויקות לעיצוב החלל בו תמוקם פינת האוכל, וכן, זה גם אפשרי לבית המעוצב בצורה קלאסית .

כיצד נוכל לרכוש כסאות לפינת אוכל אשר ידברו את שפת העיצוב הקיימת אצלנו בבית ?

לא מעט אנשים ירימו גבה לגבי שילוב של כסאות מודרניים עםפינת אוכל קלאסית בפרט ובית מעוצב בצורה קלאסית בכלל, אך בימינו, ניתן לראות ביותר ויותר בתים שילוב בין סגנונות, ולא בהכרח שבבית קלאסי נצטרך לשלב כסאות קלאסיים. במיוחד שלאחרונה ניתן לראות שדווקא מעצבי פנים בוחרים לשלב בין סגנונות ובין היתר בין המודרני לקלאסי ובין הקלאסי לכפרי.

כפי שהיינו מבצעים בכל רכישה שונה שיש לה משמעות עבורנו, כך גם מומלץ לקיים בקנייה של רהיטים. הכוונה בכך היא שעלינו לא להתעצל אלא לאתר ולחפש את המוצר המתאים ביותר לצרכים שלנו. ברוב המקרים ניטה להתבלבל די במהרה דרך הכמות הרבה של סגנונות הכיסאות המוצעים לנו. באתרי האינטרנט נתרשם מההיצע הרב המוצע לנו. כדי להבין כיצד עלינו להתכנס לבחירת כסאות מודרניים המוצלחים עבורנו ושניתן יהיה לשלבם בבית עם עיצוב קלאסי, די בפגישת ייעוץ במחסני ובחנויות החברות כדי לסייע לנו להבין מה נכון ומה לא. כמובן שיש לקחת בחשבון גם את העלויות המשתנות ממקום למקום. כל חברה רשאית לנקוב במחירים העולים בקנה אחד עם המטרות העסקיות שלהן. עלינו יהיה לבחון היטב את ההבדלים בין העלויות של כסאות עד אשר נמצא את המוצרים המתאימים לנו וגם את אלו שיהיו בעלי מחיר הוגן לטעמנו.
פרט נוסף אך חשוב ביותר יהיה בדיקת איכות הרהיטים בצורה אפקטיבית. הכוונה בכך הינה לבדיקת התקינות ולשמישות כל כסא בטרם רכשנו או אישרנו קבלתו. במקרים בהם אותם כסאות יורכבו בבית שלנו, נצטרך להיות עם היד על הדופק ולוודא כי כל אחד מהפריטים הגיע תקין ואיננו לוקה בחסר. מניעת תסכולים העלולים להתרחש בשל פציעה או פגיעה כתוצאה ממוצר לקוי הינה בידיים שלנו. בחינת תחומי האחריות של החברה ממנה רכשנו את הרהיטים תהיה אחת הפעולות החיוניות ביותר ותועיל לנו מאוד.

ומה לגבי כסאות בר?

היכולת שלנו להחליט על נראות הבית איננה דבר של מה בכך. להחלטה לכאן או לכאן השפעה רבה על חיינו הן במישור הוויזואלי אך כמובן גם בזה הפרקטי, שכן לפריטי הריהוט שיימצאו במקום תהיה יכולת לשפר את איכות החיים או דווקא לבצע את ההיפך. במטבח ובאזור הסמוך לו אנו שוהים פרקי זמן ארוכים לרוב, ומתוך כך חשוב כי יימצאו שם כל הדברים החיוניים בכל היבט. אם ברצוננו להתחדש בקניית כיסאות מעץ אשר תתאמנה למטבח בסגנון הקלאסי, כאן דווקא כן רצוי להמשיך לשמור על אותו סגנון קיים ולנסות להתאים כסאות בר קלאסיים, אך כמובן שהנוחות והאיכות קודמת לכך.